Twarz pasująca do historii w gazecie, czy też Selbstgespräch o polskich Żydach napisana przez queerową polską Żydówkę (mieszkającą w Berlinie) wystawiona na polskim festiwalu żydowskim w mieszkaniu na Kazimierzu w czerwcu 2019

Date: June 25, 2019
Time: 12:00 am - 12:00 am
Location: Dietla 29/1
donation | pl

Między świętami Rosz Haszana i Jom Kipur zapadają kluczowe decyzje: kto mianowicie zostanie na świecie, a kto z niego odejdzie. Przez te 10 strasznych dni teraźniejszość odchodzi na plan dalszy. A na pierwszy – w trosce o przyszłość – wraca przeszłość. Młoda kobieta rozmawiając tuż przed Jom Kipur z prababcią o historii swej rodziny i planach zbudowania swej własnej – nie wspomina wcale o własnej kluczowej decyzji, że jej związek jest tęczowy. Spektakl o miłości queer, poszukiwaniu akceptacji i strachu przed życiem na marginesie społeczeństwa.

Po polsku i po angielsku, napisy

Rezerwacja (sugerowana dotacja 10zl )

Chcemy, aby nasza sztuka była dostępna dla wszystkich, również finansowo. Dlatego masz możliwość dokonania rezerwacji na to wydarzenie poprzez wpłatę dowolnej darowizny lub też jej brak. Zarezerwuj miejsce proprzez kliknięcie przycisku pod spodem. (Darowiznę można także przynieść osobiście.)

Przepraszamy, bilety wyprzedane ale mogą być jeszcze wejściówki w dniu przedstawienia