Possible Futures – pl

Possible Futures – FestivALTowa, NOWOROCZNA, wirtualna BALANGA

Dołączcie do nas podczas Możliwych Przyszłości, czyli noworocznej imprezy FestivALT-u!

Między 21.00 w sylwestrowy wieczór a 1.00 w Nowy Rok będziemy prowadzić specjalne wydarzenie, podsumowujące ten niesamowity i magiczny rok oraz zapowiadające niezwykle ekscytujące nadchodzące miesiące.

Dołączą do nas artyści związani z FestivALT-em, w tym: Betty Q, Ludomir Franczak i Atalya Laufer, która podzieli się fragmentami świetnego Lucky Jewathon Album, stworzonego przez wyjątkowych muzyków zaintrygowanych fenomenem Żyda na szczęście. Jeśli nie mieliście okazji posłuchać tego podczas the Lucky Jewathon, jest szansa, aby teraz to nadrobić.

Będzie z nami także propagatorka jidysz i etnomuzykolożka, Rachel Weston, która zaszczyci nas ekskluzywnym koncertem o północy.
Przez cały wieczór będziemy zachęcać Was także do snucia niewiarygodnych snów. Zainspirowani wspaniałym nawykiem Jasona Francisco, jednego ze współzałożycieli FestivALT-u, aby śnić odważne projekty w ramach FestivALT-u, zapraszamy Was do podzielenia się z nami Waszymi niemożliwymi projektami. Wyobraźmy sobie świat, w którym pieniądze, geografia oraz rzeczywistość nie mają granic. Co chcielibyście wtedy zobaczyć?

Koniecznie dołączcie do Możliwych Przyszłości!