Aplikacja Memory Score – Polityka prywatności

CentrALT / FestivALT szanuje prawo użytkowników aplikacji przez nią stworzonych do prywatności i oświadcza, że dokłada wszelkich starań, aby nie gromadzić żadnych danych oprócz tych, które są konieczne do prawidłowego funkcjonowania aplikacji lub tych, których gromadzenie ma na celu zwiększenie użyteczności produktów firmy.

1. Wszelkie dane, które mogłyby w jakikolwiek sposób pozwolić na identyfikację (ustalenie tożsamości) Użytkownika, nie są gromadzone przez aplikację ani udostępniane przez Usługodawcę jakimkolwiek osobom trzecim.
2. CentrALT / FestivALT informuje, iż podczas użytkowania aplikacji z poziomu urządzenia z systemem Android zapisywane są tylko tymczasowe dane na urządzeniu klienta.
3. Aplikacja na system Android oraz iOS korzysta z następujących uprawnień:

Dostęp do aparatu – uprawnienie potrzebne do funkcjonalności, które wymagają zrobienie zdjęcia, do skanerów kodów QR/kreskowych oraz w funkcjonalności AR (rozszerzonej rzeczywistości).

W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności chętnie służymy pomocą. Skontaktuj się z nami pod adresem info@festivalt.com.

Pobierz kody QR
Aby utylysować Memory Score app, należy pobrać kody QR – MemoryScore_QR. Przeskanowanie kodu QR w aplikacji przełącza ją w tryb AR wyświetlający odpowiedni etap aplicaję.